unity wiedza

Czas czytania: 1 minut

Grupa Unity podzieli się wiedzą o Customer Journey podczas II Forum Marketingu Rynku Deweloperskiego

Już 17 września w warszawskim Golden Floor Tower podczas II Forum Marketingu Rynku Deweloperskiego, Bartosz Kolasa (New Business Developer, Grupa Unity) będzie opowiadał, jak w branży nieruchomości dbać o optymalizację Customer Journey. 


„W sytuacji, kiedy przyzwyczajeni jesteśmy do kupowania przez Internet i otrzymywania produktu następnego dnia, dostarczenie najdroższego zakupu w życiu trwa wiele miesięcy. Od momentu pojawienia się potrzeby po otrzymanie kluczy do mieszkania mamy do czynienia z jedną z najdłuższych customer journey. Opowiem o sposobach na zmniejszenie dysonansu pomiędzy światem e-commerce, a rynkiem nieruchomości, aby zdobywać przewagę konkurencyjną dzięki lepszemu customer experience” – mówi Bartosz Kolasa. 

Zapraszamy zarówno na wystąpienie, jak i do bezpośredniego kontaktu z Bartoszem podczas wydarzenia.

W Grupie Unity kilka miesięcy temu opracowaliśmy produkt wspierający obsługę klienta w branży nieruchomości, który został z sukcesem wdrożony u wrocławskiego dewelopera – Archicom. 

Więcej o Panelu Klienta można przeczytać tutaj.



_ _ Bartosz Kolasa, New Business Developer
__  Bartosz.Kolasa@unity.pl 
__  +48 693 614 705

unity

unity

Skontaktuj się z profesjonalnym doradcą IT

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj