unity wiedza

Czas czytania: 1 minut

Grupa Unity otrzymała status AWS Standard Consulting Partner

Z przyjemnością ogłaszamy, że Grupa Unity uzyskała status AWS Standard Consulting Partner. Nieustająco podnosimy nasze kompetencje, dlatego Pracownicy Grupy Unity uczestniczą w wielu szkoleniach oraz warsztatach, powiększając swoje doświadczenie projektowe.


Tym samym Grupa Unity wkroczyła na ścieżkę rozwoju związaną z globalnym liderem usług chmurowych. Wierzymy, że poszerzenie kompetencji w budowaniu rozwiązań opartych o Amazon Web Services pomoże nam i naszym klientom dostarczać nowocześniejszych i bardziej elastycznych rozwiązań oraz, co często ważniejsze, skrócić Time to market. Pierwsze projekty zrealizowane na bazie usług AWS już za nami. 

Zdobywając status Standard Consulting Partner uzyskaliśmy dostęp do zasobów, szkoleń oraz wsparcia inżynierów AWS, które pozwolą nam wspólnie z klientami z sukcesem realizować coraz ambitniejsze projekty.  

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj