unity wiedza

Czas czytania: 2 minut

Unity Group – firma, która przetrwała sztorm i wpłynęła na głęboką wodę

W miniony wtorek Grzegorz Rudno-Rudziński, Managing Partner Unity Group, podzielił się ze światem IT pewną historią. Podczas Meet Up’u poświęconego życiu po porażce, zorganizowanego przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, opowiedział o tym, jak ważna jest bezkompromisowa walka o własny biznes. Mierzenie się z sytuacjami, w których nie ma prostych odpowiedzi, a każde z rozwiązań niesie za sobą duże ryzyko, może kosztować organizację życie. Jak wstać po ciężkim ciosie i pozostać na ringu? Gdzie szukać sił i motywacji do dalszej walki o lepsze jutro?


Unity Group znalazła swoją ścieżkę, opartą o trzy filary – ludzi, wytężoną pracę i grę fair play.  Determinacja do walki o to, co budujemy wspólnie od 1997 roku wygrała z porażkami i wrogimi zagraniami ze strony rynku, ale nie było łatwo.  Dzisiaj już wiemy, że to co nas buduje i pozwoliło utrzymać się na powierzchni to  silna kultura organizacyjna oparta na zaufaniu i wartościach. Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku, wyznajemy te same standardy pracy i wierzymy w jakość, którą dostarczamy naszym Klientom. Czy warto było walczyć? Ci, którzy mieli okazję wysłuchać Grzegorza, z pewnością już wiedzą, że tak. Pozostałym dajemy dowód realizując z sukcesem kolejne projekty – Unity Group istnieje i ma się dobrze! Rozwijamy się, poszerzamy zakres oferty i stale powiększamy grono naszych Klientów.

Dla zainteresowanych – zachęcamy do lektury artykułu opublikowanego w serwisie wyborcza.pl., z podsumowaniem wystąpień wszystkich prelegentów.

Stay tuned – usłyszycie o nas jeszcze nie raz 🙂

 

unity

unity

Skontaktuj się z profesjonalnym doradcą IT

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj