Wrocławska „Gazeta Wyborcza” o projekcie Intratic dla Archicom

panelklienta (1)

Wrocławski serwis „Gazety Wyborczej” opublikował materiał opisujący współpracę firmy Archicom i software house Intratic (Grupa Unity). Projekt Panel Klienta ma za zadanie usprawnienie sposobu obsługi klienta u znanego wrocławskiego dewelopera.

Archicom to jeden z największych dolnośląskich deweloperów.  Nowe rozwiązanie wesprze firmę w obsłudze klientów od momentu zakupu lokum, przez odbiór kluczy, aż po obsługę gwarancyjną. Panel Klienta jest nie tylko innowacyjnym, ale również pierwszym tego typu narzędziem na polskim rynku nieruchomości. Wdrożenie produktu pozwoli m.in na na obnizenie kosztów obsługi posprzedażowej oraz uproszczenie dostępu do bazy dokumentów i informacji. Więcej można przeczytać na łamach wrocławskiej “Gazety Wyborczej” 

Cały artykuł dostępny jest również tutaj

Panel Klienta

Więcej informacji na temat produktu można znaleźć na stronie Intratic.

Zapraszamy do kontaktu!

Specjalistka ds. marketingu i Employer Brandingu. Szczególnie zainteresowana Content Marketingiem, Social Mediami i Video Marketingiem. Od ponad 3 lat związana z branżą IT. Prywatnie miłośniczka podróży, instagramerka, właścicielka 2 kotów.

Napisz do nas

Potrzebujesz więcej informacji lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!
Pola oznaczone * są wymagane.