Unity.Commerce

Autorska platforma stworzona z doświadczeń wdrożeń największych sklepów internetowych w Polsce.
Pierwsza na rynku technologia w pełni wspierająca ideę omnichannel commerce.

Ekosystem e-commerce

Unity.Commerce to kompletny ekosystem, dzięki któremu zdobędziesz przewagę rynkową

500 funkcji dla sprzedazy B2B

Platforma Unity.Commerce zawiera ponad 500 funkcji dla sprzedaży B2C i blisko 300 dla modelu B2B

Skalowalna platforma ecommerce

Nowoczesna, skalowalna architektura i gotowe rozwiązania technologiczne dla wszystkich kanałów sprzedaży

Dołącz do liderów

Liderzy rynkowi już dawno odkryli zalety sprzedaży wielokanałowej. Wśród marek z sukcesem wykorzystujących taką strategię od kilku lat wymienić można Euro RTV AGD, Leroy Merlin, Redan S.A. (właściciel marek Top Secret oraz Textil Market), MIG (właściciel marek Sizeer, 50style i Timberland) i wielu innych.


Z Unity.Commerce korzystają m.in.:

Dowiedz się więcej ->

Unikalne możliwości platformy Unity.Commerce:

allinone

Platforma „all-in-one”

Unity.Commerce to kompletny ekosystem informatyczny dla firm z sektora handlu, które chcą zbudować przewagę rynkową dzięki synergii elektronicznych i tradycyjnych kanałów sprzedaży.

Omnichannel icon

Prawdziwy omnichannel

Nowoczesna, skalowalna architektura i gotowe rozwiązania technologiczne dla wszystkich kanałów elektronicznych – web, mobile, kioski internetowe, livechat, call center, ePOS

Product Information Managment

Product Information Managment

Pozwala na pobieranie danych o produktach z zewnętrznych źródeł oraz ich opracowywanie (kategoryzacja, opisy, atrybuty, multimedia, tłumaczenia) w jednym miejscu w organizacji.

Kup lub wynajmuj

Kup lub wynajmuj

Dbamy o Państwa wygodę. Oferujemy elastyczne modele współpracy i korzystania z Unity.Commerce, m.in. zakup licencji na własność z wdrożeniem, dzierżawa licencji, revenue sharing oraz modele mieszane.

utrzymanie_ico

Utrzymanie w modelu „za wizytę”

Wraz z Unity.Commerce wprowadziliśmy rewolucyjną na rynku polskim usługę hostingu, zgodnie z którą klient nie ponosi stałych opłat za serwery (lub rdzenie/pamięć RAM/przestrzeń dyskową), tylko rozlicza się z nami w oparciu o model bazujący na wizytach.

Szybkie wdrozenie

Szybkie wdrożenie

Start sklepu w oparciu o platformę Unity.Commerce możliwy jest już nawet po trzech miesiącach od rozpoczęcia prac wdrożeniowych, zależnie od zakresu wdrażanych modułów, wymaganych modyfikacji oraz integracji.

Dynamiczna nawigacja

Dynamiczna nawigacja

Nawigacja w sklepie internetowym budowana jest automatycznie, w oparciu o kategorie
i atrybuty produktów. W połączeniu z intuicyjną wyszukiwarką z funkcją podpowiedzi, błyskawicznie kieruje klientów w odpowiednie miejsce twojej oferty.

Rozbudowany CMS

Rozbudowany CMS

Wbudowany w platformę CMS oparty jest na koncepcji widgetów i placeholderów, co tworzy nieograniczoną wręcz możliwość zarządzania treścią.
Raz stworzony content może trafiać na różne strony i podstrony co ma istotny wpływ na ułatwienie w zarządzaniu sklepem.

Marketing Automation

Automatyzacja marketingu

Moduł analizy zachowań i automatycznej segmentacji klientów, wiele wstępnie konfigurowanych modeli promocji, a także wbudowany mechanizm do wysyłek masowych pozwalają skutecznie kierować ofertę do wybranych grup klientów, zwiększając ROI.

Zaawansowane integracje

Zaawansowane integracje

Platforma daje możliwość integracji z systemami zewnętrznymi: począwszy od najpopularniejszych systemów ERP, WMS i dostawców, aż po integracje z rozwiązaniami nietypowymi, specyficznymi dla danej branży.

serwer_stanow_ikona

Serwer stanów magazynowych

Serwer stanów magazynowych, zintegrowany z ERP daje najbardziej aktualną informację o stanach magazynowych i pozwala na rezerwację towarów w czasie rzeczywistym, znacząco przyczyniając się do osiągnięcia wysokiej wydajności i szybkości działania sklepu.

Wow! factor

Wow!

Atrakcyjny design, wysoka konwersja, szybki zwrot z inwestycji i dynamiczne wzrosty sprzedaży dzięki zastosowaniu platformy Unity.Commerce to czynnik „wow”, który
poznał już każdy klient z niej korzystający.

Chcesz zobaczyć Unity.Commerce w działaniu?

Zostaw swoje dane kontaktowe, żeby umówić prezentację demo platformy