Technologie

Wykorzystujemy najbardziej sprawdzone rozwiązania

Nie od dziś wiemy, że podstawą skutecznego wdrożenia jest dobór właściwej technologii. Aby zapewnić naszym rozwiązaniom stabilność, bezpieczeństwo, całą gamę funkcjonalności, a przy tym przyjemną dla oka szatę graficzną korzystamy z najpopularniejszych i najbardziej wydajnych technologicznych rozwiązań.

W realizacji potrzeb naszych Klientów z powodzeniem stosujemy trzy podstawowe technologie programistyczne: PHP, Java EE oraz Microsoft.NET. Zawsze wybieramy rozwiązanie najlepiej dopasowane do specyfiki danego projektu.

Dostarczając rozwiązania IT dla naszych Klientów w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę cele i wymagania biznesowe wobec systemu informatycznego, a następnie analizujemy uwarunkowania technologiczne danego projektu. Rozwijając wiedzę specjalistów w zakresie różnych technologii i produktów IT, jesteśmy w stanie dostarczyć systemy optymalne pod kątem oczekiwań działów IT oraz biznesu.

Profesjonalizm naszego zespołu potwierdza nie tylko doświadczenie, ale i certyfikaty technologiczne czy certyfikaty w obszarze zarządzania projektami, którymi mogą pochwalić się nasi eksperci.

Grzegorz Rudno-Rudziński

Grzegorz Rudno-Rudziński