Technologie mobilne

Wiemy jak ważna jest mobilność 

Obecność w obszarze mobile powinna wpisywać się w przemyślaną strategię biznesową firmy. Na początku tej drogi jest wygodna i prosta strona www stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych. Kolejny krok to aplikacja mobilna, użyteczna i zgodna zasadami użyteczności. Obie te potrzeby pomogą spełnić Państwu specjaliści naszej firmy.

Oferujemy rozwiązania dla najpopularniejszych platform: iOS, Android, Windows Phone:

  •  iOS – system operacyjny Apple Inc. dla urządzeń mobilnych iPhone, iPod touch oraz iPad.
  • Android – system operacyjny dla urządzeń mobilnych takich jak smartfony, tablety i netbooki. Obecnie najpopularniejszy system mobilny na świecie goszczący na urządzeniach marki Samsung, HTC, Google, Huaweii i wielu innych.
  • Windows Phone – system operacyjny dla platform mobilnych będący następcą Windows Mobile opracowany przez firmę Microsoft jego głównym odbiorcą są telefony marki Nokia.

Naszym Klientom, chcącym wdrożyć nowoczesne rozwiązania mobile oferujemy pełną gamę wariantów aplikacji  natywnych, webowych i hybrydowych:

  •  Aplikacje natywne – pisane w języku danej platformy, ich przewagą nad pozostałymi jest szybkie i płynne działanie dające największą przyjemność z użytkowania. Obsługują one wszystkie funkcje, jakie posiada urządzenie (kamera, gps, akcelerometr, integracje z innymi natywnymi aplikacjami, ect).
  • Aplikacje webowe – strony internetowe zbudowane zgodnie z najnowszymi trendami, HTML5, CSS3, RWD które swoim wyglądem przypominają aplikacje mobilne. Ich zaletą jest fakt, iż są dostępne na wszystkich platformach.
  • Aplikacje hybrydowe – połączenie aplikacji natywnych i webowych. Hybrydy budowane są z wykorzystaniem technologii webowych lecz opakowane w specyficzną dla danej platformy szatę, dzięki czemu zyskują na podobieństwie do natywnych aplikacji mobilnych. Dodatkowo, tak samo jak natywne, dystrybuowane są przez sklepy z aplikacjami (appstore, googleplay, windows store).

Realizujemy rozwiązania zarówno ogólnodostępne, jak i stricte intranetowe:

  • Ogólnodostępne – aplikacje dystrybuowane via markety aplikacji mobilnych, takie jak m-commerce, aplikacje użytkowe wspierające sprzedaż produktów i usług, materiały promocyjne o dowolnym sposobie prezentacji i treści z użyciem wszystkich oferowanych przez urządzenia mobilne atutów (panele dotykowe, kamery video, geolokalizacje, notyfikacje push).
  • Intranetowe – aplikacje oparte o systemy wymiany danych wewnątrz firm, korporacji i dedykowanych społeczności, często przeznaczone jedynie dla wąskiego przedziału z góry określonych odbiorców. Podstawową zaletą tego typu rozwiązań, dystrybuowanych poza marketami aplikacji mobilnych, jest bezpieczeństwo komunikacji.
Skontaktuj się z nami:
Grzegorz Rudno-Rudziński

Grzegorz Rudno-Rudziński

EKSPERT W ZAKRESIE APLIKACJI DEDYKOWANYCH

Interesuje Cię ten obszar naszej działalności?

Podaj nam swoje dane, a skontaktujemy się, żeby porozmawiać o realizacji dla Twojej firmy.Zamknij [x]

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza.

Z przyjemnością skontaktujemy się z Państwem i porozmawiamy o interesujących Państwa szczegółach naszej oferty.

Imię i nazwisko*:
Stanowsko:
Nazwa firmy*:
Adres email*:
Numer telefonu:
Treść wiadomości*