Serwery HTTP i loadbalancery

Gwarancja stabilności i bezpieczeństwa

Stosowane przez specjalistów Grupy Unity serwery, używane są zarówno w prostych rozwiązaniach „pudełkowych”, jak i bardziej zaawansowanych wdrożeniach, gdzie przy połączeniu z odpowiednimi modułami stają się loadbalancerami lub serwerami aplikacji.

Aby zapewnić naszym rozwiązaniom stabilność i bezpieczeństwo korzystamy z najpopularniejszych i najbardziej wydajnych serwerów HTTP. Wieloletnia praktyka i doświadczenie pozwala nam jak najlepiej wykorzystywać ich możliwości.

W swojej pracy korzystamy również z szybkiego i stabilnego loadbalancera HAProxy, który doskonale równoważy obciążenia serwerów i zapewnia high availability. Pozostałe serwery, z których korzystamy to m.in. Apache i Nginx.

Apache HTTP Server

Najszerzej wykorzystywany na świecie serwer HTTP, rozwijany przez Apache Software Foundation. Dostępny dla niemal wszystkich systemów operacyjnych, stabilny, wysoce konfigurowalny i wystarczająco wydajny dla większości zastosowań. Niezmienna popularność Apache’a od wielu lat oraz wsparcie przez dojrzałą, niezależną od żadnego producenta organizację (The Apache Software Foundation) sprawiają, że inwestujemy nasz czas w rozwój wiedzy dotyczącej tego serwera bez obaw o wykorzystanie jej w przyszłości.

nginx HTTP Server

Serwer HTTP zaprojektowany pod kątem maksymalnej szybkości obsługi żądań HTTP. Wykorzystujemy go głównie do obsługi ruchu związanego z plikami statycznymi (takimi jak zdjęcia, filmy, pliki dźwiękowe) oraz w instalacjach o ponadprzeciętnej liczbie równoczesnych użytkowników.

Interesuje Cię ten obszar naszej działalności?

Podaj nam swoje dane, a skontaktujemy się, żeby porozmawiać o realizacji dla Twojej firmy.Zamknij [x]

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza.

Z przyjemnością skontaktujemy się z Państwem i porozmawiamy o interesujących Państwa szczegółach naszej oferty.

Imię i nazwisko*:
Stanowsko:
Nazwa firmy*:
Adres email*:
Numer telefonu:
Treść wiadomości*