Serwery aplikacji

Apache Tomcat

Systemy dedykowane tworzone w Javie uruchamiamy w sprawdzonym podczas wieloletniej pracy i jednocześnie jednym z najpopularniejszych środowisk tego typu, kontenerze aplikacji webowych Apache Tomcat.

Serwery aplikacji są niezbędne do wdrożenia projektów biznesowych  i aplikacji wymagających określonych usług czy wskazanych ról. Przykładem może być aplikacja używana do przetwarzania zamówień, która uzyskuje dostęp do rekordów Klientów przechowywanych w bazie danych.

Apache Tomcat

W zamierzeniu autorów Tomcat miał się stać referencyjną implementacją dla silników Java Servlet oraz Java Server Pages. Po prawie piętnastu latach od wydania pierwszej stabilnej wersji Tomcat nadal jest rozwijany i dostosowywany do kolejnych powstających wersji języka Java czy protokołów sieciowych. Od wielu lat specjaliści Grupy Unity z sukcesem stosują to rozwiązanie. Zdecydowana większość naszych aplikacji wykorzystuje je zarówno w prostych instalacjach jednoserwerowych, jak i większych, składających się ze zdublowanych loadbalancerów i farmy serwerów aplikacyjnych Tomcat.

Interesuje Cię ten obszar naszej działalności?

Podaj nam swoje dane, a skontaktujemy się, żeby porozmawiać o realizacji dla Twojej firmy.Zamknij [x]

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza.

Z przyjemnością skontaktujemy się z Państwem i porozmawiamy o interesujących Państwa szczegółach naszej oferty.

Imię i nazwisko*:
Stanowsko:
Nazwa firmy*:
Adres email*:
Numer telefonu:
Treść wiadomości*