Nasze inicjatywy

Zobacz gdzie możesz spotkać naszych specjalistów

Praktyczna, wartościowa pod względem merytorycznym wiedza to fundament branży. Jako Grupa Unity aktywnie uczestniczymy w konferencjach, seminariach i targach, starając się przekazać zarówno wiedzę technologiczną jak i biznesową.

Technologiczną wiedzą ekspercką dzielimy się na wielu wydarzeniach zewnętrznych, m.in.: konferencjach PhP Con, 4Developers, Microsoft Expert Summit. Z sukcesem wspieramy ogólnopolską społeczność w ramach działań naszej marki szkoleniowej – Akademii Unity. To pod tym szyldem organizujemy m.in. cykl roadshow „E-commerce w Praktyce” czy największy technologiczny barcamp w Polsce – TechCamp.

Aktywnie uczestniczymy w konferencjach, seminariach, targach starając się przekazać zarówno wiedzę technologiczną jak i biznesową. Łączenie tych tematów powoduje, że na organizowanych przez nas eventach pojawia się coraz więcej ciekawych gości i prelegentów.

Grupa Unity wraz ze swoją marką edukacyjną (Akademia Unity) jest organizatorem lub współorganizatorem takich wydarzeń jak:

  • Kongres Dyrektorów E-commerce
  • Cykl konferencji „E-COMMERCE W PRAKTYCE”
  • Cykl barcampów technologicznych TechCamp
  • Licznych seminariów biznesowych
  • Szkoleń i udziału w studenckich konferencjach i festiwalach informatycznych
  • Studiów podyplomowych „Zarządzanie i marketing projektów internetowych” prowadzonych przez Wyższą Szkołę Europejską

Nasi specjaliści regularnie publikują artykuły z zakresu wykorzystania internetu w biznesie i optymalizacji działań w sieci na łamach prasy branżowej oraz magazynu Grupy Unity – Imagine.

Skontaktuj się z nami:
Katarzyna Czeremańska

Katarzyna Czeremańska

SPECJALISTA DS. PR I MARKETINGU

contact-ico1

+48 507 012 220

Zobacz relacje z Kongresu Dyrektorów E-commerce organizowanego przez Grupę Unity