Światowy nr 1 wśród platform eCommerce!

Marketing Automation

W 100% elastyczna architektura oraz szereg gotowych modułów

Zaawansowane integracje

Szybszy wzrost sprzedaży, niższy koszt wdrożenia

serwer_stanow_ikona

Rozwiązania dedykowane dla
B2B i B2C

outsourcing IT

Integracja z wieloma kanałami sprzedaży

integracja systemów

Platforma dostosowana do urządzeń mobilnych

mdevelopment

Czym jest Magento 2?

Magento 2 to kolejna edycja najpopularniejszej platformy eCommerce, z której na co dzień korzysta już ponad 250 000 sklepów internetowych na całym świecie.  Swoją popularność zawdzięcza nie tylko sposobowi licencjonowania na zasadach open source, ale przede wszystkim w 100% elastycznej architekturze. Magento to tak naprawdę ogromny rynkowy ekosystem, na który składa się 150 000 developerów oraz tysiące gotowych dodatków, dzięki czemu łatwiejsza jest integracja z dowolnym systemem klasy ERP, jak uzyskanie pełnego wsparcia sprzedaży wielokanałowej (Omnichannel). Ten ogrom możliwości sprawił, że platforma Magento zyskała sobie przychylność rynkowych liderów – np. Burger King czy Coca-Cola.

Krzysztof Murzyn Grupa Unity

Krzysztof Murzyn

MANAGER STRATEGII OMNICHANNEL

Innowacje czynią lidera…

Żadna inna platforma eCommerce nie jest w stanie pochwalić się wsparciem rozwojowym aż 150 000 developerów. Jeśli połączymy tak wielką społeczność z możliwościami w 100% elastycznego i otwartego oprogramowania, to zyskamy ogromny potencjał. Potencjał, który skutkuje wytyczeniem nowych kierunków rozwoju dla branży opartej o innowacyjne projekty. Tym samym, decydując się na przygotowanie sklepu internetowego w oparciu o technologię Magento, zyskujesz pewność, że nie tylko nadążysz za swoją konkurencją, ale wręcz stworzysz okazję do uzyskania pozycji lidera.

Omnichannel dla każdego…

Obecnie branża eCommerce – zarówno w B2B, jak i B2C – ma do czynienia z Klientem 3.0. To znaczy z Klientem świadomym, na którego już nie tylko nie działają standardowe akcje marketingowe, ale wręcz go irytują. W rezultacie większość firm ma do czynienia z rosnącymi kosztami promocyjnymi i spadającą konwersją.

Omnichannel stanowi odpowiedź na tego typu problem – dzięki pełnej integracji wszystkich swoich kanałów sprzedaży nie tylko ułatwisz swoim Klientom korzystanie z Twojej oferty, ale również pozyskasz na ich temat wiedzę pozwalającą na przewidywanie ich potrzeb oraz dalszego rozwoju Twojej firmy.

Kto na tym skorzysta?

Każda firma działająca w oparciu o eCommerce – zarówno te zaczynające swoją przygodę w e-Biznesie, jak i te, które wyrosły ze swojego dotychczasowego rozwiązania lub okazało się ono nieodpowiednie.

Platforma Magento, dzięki swojej elastyczności sprawia, że można jej możliwości dostosować do każdego typu działalności opartej zarówno na B2B, jak i B2C.

Kto już na tym skorzystał?

Dzięki swojej elastycznej architekturze oraz wsparciu zarówno innowacyjnych (Omnichannel) oraz już tradycyjnych platforma Magento zyskała przychylność ogromnej ilości dużych marek na całym świecie:

Logo The North Face - Grupa Unity

…i wiele, wiele innych.

(źródło: magento.com)

Nieograniczone możliwości i 20 lat w eCommerce…

Grupa Unity już od 20 lat specjalizuje się we wdrożeniach najnowszych technologii internetowych oraz consultingu i budowaniu strategii działania największych firm na rynku eCommerce.

W ramach poszerzania naszej oferty, w odpowiedzi na rosnącą popularność platformy Magento, postanowiliśmy stworzyć centrum kompetencji technologicznej Magento 2 w ramach Unity, łącząc naszą wiedzę o budowie dużej skali systemów e-commerce i omnichannel z możliwościami, które daje otwarta platforma oraz skupiona wokół niej społeczność.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wspólna pasja pozwoliły nam na wypracowanie najlepszych praktyk na każdym etapie realizacji zamówień naszych Klientów. Dzięki temu zapewniamy naszym partnerom pełne wsparcie od samego początku projektu do jego zakończenia, a nasze usługi są doceniane zarówno w Polsce, jak i całej Europie.

Razem budujemy wspólny sukces.

Kto nam zaufał?

Co możemy dla Ciebie zrobić?

0
Opracujemy skuteczną strategię eCommerce dla Twojej firmy.
0
Wdrożymy rozwiązania Omnichannel oraz dostosujemy do nich Twoją infrastrukturę.
0
Zaprojektujemy i wdrożymy nowy sklep internetowy dla Twojej firmy.
0
Zadbamy o utrzymanie Twojego sklepu internetowego oraz rozbudujemy go o nowe funkcjonalności.

0
Zapewnimy pełne wsparcie w zakresie e-Marketingu.
0
Zintegrujemy Twój sklep internetowy z innymi systemami - zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Podaj nam swoje dane, a skontaktujemy się, żeby porozmawiać o wykorzystaniu możliwości platformy Magento w Twojej firmie.