Magazyn Imagine 1/2016:

Wyzwania i trendy w omnichannel commerce

imagine1

Dziś, aby wygrać z konkurencją i zaskarbić sobie lojalność kupującego, trzeba przewidzieć którą ze ścieżek będzie podążał i umiejętnie wyjść mu naprzeciw.

Strategia omnichannel zaczyna się jednak już w strukturze firmy – odpowiednio kreowanej świadomości personelu, doskonale zintegrowanych systemach IT, a przede wszystkim świadomym, konsekwentnym zarządzaniu.

 

Pobierz najnowszy numer magazynu Imagine i dowiedz się jak powinno się dziś rozumieć strategię omnichannel i na jakie wyzwania należy się przygotować by sprostać olbrzymim wymaganiom galopującego rynku!

Magazyn Imagine

Numery archiwalne:

Imagine 1/2015:

Trendbook e-commerce

imagine_mockup_small

Działalność w branży e-commerce wymaga doskonałej znajomości otoczenia, konkurencji i preferencji poszczególnych klientów, ale przede wszystkim… trendów kształtujących rynek.

Trendbook E-commerce to opracowany przez ekspertów Grupy Unity praktyczny przewodnik po dwudziestu najgorętszych światowych trendach, w które warto zainwestować aby zwiększyć sprzedaż, maksymalnie wykorzystać potencjał swojego biznesu i odnieść spektakularny sukces.


Dowiedz się w jakie trendy warto zainwestować i zostań liderem branży e-commerce. Pobierz rozszerzone wydanie Magazynu Imagine!

Imagine 2/2015:

Badanie Intratic

Pobierz bezpłatnie magazyn Imagine

Zostaw nam dane, a otrzymasz wersję PDF magazynu Imagine na swoją skrzynkę pocztową.