Magazyn Imagine 1/2017:

Digital Trends w e-commerce i nie tylko…


Najnowszy numer magazynu Imagine wychodzi poza schematy!

Dowiedz się

  • W jaki sposób ewoluować będzie pojęcie omnichannel commerce?
  • Gdzie szukać inspiracji dla rozwoju sprzedaży B2B?
  • Jak integrować to co na pozór nieintegrowalne?
  • Jak skutecznie zarządzać tysiącami rekordów danych produktowych?
  • Jaką strategię wybrać aby odnieść sukces w ekspansji zagranicznej?
  • Jak łączyć emailmarketing i facebook ads?

i sięgnij chmur ze swoim e-commerce!

Pobierz

Numery archiwalne:

Imagine 1/2016:

Wyzwania i trendy w omnichannel commerce

Magazyn Imagine

Dziś, aby wygrać z konkurencją i zaskarbić sobie lojalność kupującego, trzeba przewidzieć którą ze ścieżek będzie podążał i umiejętnie wyjść mu naprzeciw.

Strategia omnichannel zaczyna się jednak już w strukturze firmy – odpowiednio kreowanej świadomości personelu, doskonale zintegrowanych systemach IT, a przede wszystkim świadomym, konsekwentnym zarządzaniu.

Pobierz najnowszy numer magazynu Imagine i dowiedz się jak powinno się dziś rozumieć strategię omnichannel i na jakie wyzwania należy się przygotować by sprostać olbrzymim wymaganiom galopującego rynku!

Imagine 1/2015:

Trendbook e-commerce

Działalność w branży e-commerce wymaga doskonałej znajomości otoczenia, konkurencji i preferencji poszczególnych klientów, ale przede wszystkim… trendów kształtujących rynek.

Trendbook E-commerce to opracowany przez ekspertów Grupy Unity praktyczny przewodnik po dwudziestu najgorętszych światowych trendach, w które warto zainwestować aby zwiększyć sprzedaż, maksymalnie wykorzystać potencjał swojego biznesu i odnieść spektakularny sukces.


Dowiedz się w jakie trendy warto zainwestować i zostań liderem branży e-commerce. Pobierz rozszerzone wydanie Magazynu Imagine!

Imagine 2/2015:

Badanie Intratic

Percepcja firmowej komunikacji wewnętrznej zmienia się zarówno wśród zarządów przedsiębiorstw, jak i samych pracowników, a systemy ułatwiające wymianę informacji i współpracę powoli stają się elementem przewagi konkurencyjnej. To jeden z wniosków raportu z Badania narzędzi IT do komunikacji i współpracy w firmach w Polsce.

Publikacja stanowi szczegółowy przewodnik dla osób decydujących o wdrażaniu i rozwoju narzędzi IT służących komunikacji w firmach oraz działów HR. Badaniem zostały objęte duże przedsiębiorstwa z różnych sektorów działalności gospodarczej. Wyniki wzbogacono o komentarze ekspertów branży i informacje o najnowszych rozwiązaniach.

Pobierz bezpłatnie magazyn Imagine

Zostaw nam dane, a otrzymasz wersję PDF magazynu Imagine na swoją skrzynkę pocztową.Zaznacz, które z wydań chciałbyś otrzymać:

Imagine 1/2017: DIGITAL TRENDS W E-COMMERCE http://www.unity.pl/files/Imagine-2017.pdf Imagine 1/2017: DIGITAL TRENDS W E-COMMERCE

Imagine 1/2016: WYZWANIA OMNICHANNEL http://www.unity.pl/files/Imagine2016%20web.pdf Imagine 1/2016: WYZWANIA OMNICHANNEL

Imagine 2/2015: RAPORT Z BADANIA NARZĘDZIA IT DO KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ http://raport.intratic.eu/wp-content/uploads/2015/10/Imagine-2-2015-raport-z-badania-narzedzi-IT-do-komunikacji.pdf Imagine 2/2015: RAPORT Z BADANIA NARZĘDZIA IT DO KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ

Imagine 1/2015: TRENDBOOK E-COMMERCE http://www.unity.pl/files/Imagine2015.pdf Imagine 1/2015: TRENDBOOK E-COMMERCE