Grupa Unity to blisko 200 specjalistów

Biura we Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu.

Grupa Unity to jeden z największych dostawców IT dla e-biznesu
w Polsce. Dostarczamy narzędzia wspierające wielokanałową sprzedaż
i dystrybucję, rozwiązania usprawniające procesy w środowisku pracy,
a także wdrażamy i integrujemy dedykowane oprogramowanie.

Oferta Grupy obejmuje również kompleksową obsługę z zakresu marketingu w e-commerce, nastawionego na osiąganie biznesowych celów Klienta.

Świadczymy usługi w zakresie doradztwa, projektowania i wdrażania wszelkich rodzajów systemu, począwszy od sklepów internetowych, poprzez intranety i systemy wewnętrzne, kończąc na technologicznie dopracowanych rozwiązaniach pozwalających integrować różne systemy IT.

Grupa Unity powstała z połączenia doświadczeń Contium, Internet Designers oraz Empathy – Internet Software House. Dziś mamy na koncie blisko 50 wdrożeń e-commerce oraz ponad 200 z zakresu e-marketingu i e-biznesu. Zatrudniamy 200 osób w trzech lokalizacjach (Kraków, Wrocław, Poznań), dostarczając rozwiązania zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Długa lista naszych Klientów zawiera liderów w swoich branżach, w tym marki, takie jak RTV Euro AGD, Marketing Investment Group, AGORA, Leroy Merlin, AB, Black Red White, 4Faces i Top Secret.

Oferta Grupy Unity

Fakty:

 • Grupa Unity jest marką Unity S.A.
 • Firma założona w 1997 roku
 • Ponad 200 osób zatrudnionych
 • 3 biura: Wrocław, Kraków, Poznań
 • Ponad 200 projektów zrealizowanych

Aktualności

 • Magento 2, Pimcore, Integracje – Grupa Unity z nową ofertą dla e-commerce 

  W ostatnim czasie rozwinęliśmy jako Unity swój wachlarz usług dla e-commerce o wdrożenia Magento 2. Nasza oferta zawiera wsparcie na wszystkich etapach wdrażania omnichannel commerce, począwszy od doradztwa w zakresie strategii, poprzez wdrażanie platform, projektowanie architektury rozwiązań wspierających, aż po integracje i utrzymanie. Od 20 lat Unity buduje i rozwija sklepy internetowe dla średnich i dużych graczy, obserwując przy […]

 • Intratic w nowej odsłonie!

  Intratic odświeża strategię

  Firma Intratic należąca do Grupy Unity zmienia wizerunek. Zmianom uległa nie tylko strona wizualna, ale także strategia. Nowy wizerunek podkreśla odświeżoną strategię Intratic, celem której jest nie tylko realizacja projektów IT, ale również outsourcing zespołów realizacyjnych. „Dla klientów nasza nowa strategia oznacza jeszcze skuteczniejszą realizację stawianych celów poprzez precyzyjne dopasowanie usługi do ich potrzeb. A dla Intratic […]

 • IV Kongres Dyrektorów E-commerce – o strategiach rozwoju e-commerce z liderami branży

  p2102375513-o123358631-6

  Kongres Dyrektorów E-commerce, 24.05-26.05.2017, Wrocław - już po raz czwarty zjednoczy najważniejsze osoby polskiego e-handlu. Program wydarzenia to cztery ścieżki tematyczne poświęcone najważniejszym strategiom rozwoju e-commerce. Rejestracja trwa!

 • WITTCHEN z nową platformą e-commerce od Grupy Unity

  W listopadzie minął rok od giełdowego debiutu spółki WITTCHEN sp. z o.o. – lidera na polskim rynku luksusowych dodatków i akcesoriów skórzanych. Jednym z najczęściej podkreślanych w tym okresie planów firmy był ciągły wzrost sprzedaży w kanale internetowym. Od niedawna cel ten pomaga z sukcesem realizować nowa platforma sprzedażowa wdrożona dla sklepu internetowego WITTCHEN przez Grupę […]