Ekspozycje multimedialne

Wykorzystanie innowacyjnych interfejsów w biznesie

Technologie interaktywne i dotykowe coraz częściej stają się elementami naszego życia. Zaczynając od urządzeń AGD, poprzez inteligentne domy, a kończąc na przestrzeni publicznej. Przy projektowaniu i wdrażaniu ekspozycji multimedialnych staramy się sprawić, by ich używanie było jak najbardziej użyteczne i czytelne.

Świadczymy całościowe usługi o charakterze wdrożeniowym, kompetencyjnym, produkcyjnym, projektowym, jak również rozwoju i utrzymania ekspozycji. Rozwiązania z zakresu realizacji ekspozycji multimedialnych to odpowiednio dobrane systemy zarządzania połączone z zawartością merytoryczną na najwyższym poziomie.

Grupa Unity kompleksowo realizuje ekspozycje multimedialne: od projektowania interakcji, poprzez projektowanie graficzne, tworzenie dedykowanego oprogramowania, kończąc na doborze odpowiednich urządzeń. Wykorzystujemy dostępne na rynku technologie, a w przypadku ich braku – tworzymy je sami. Skład zespołu projektowego skupia w swoich szeregach specjalistów z dziedzin User Experience, analityki, programowania, testów oraz projektów graficznych. Każdy z nich jest nieodłącznym elementem procesu, który zapewnia sukces projektowy.

Tworząc aplikacje interaktywne, w gruncie rzeczy możemy sobie pozwolić na wiele, bo technologia, która jest dostępna na rynku, będąc w ciągłej fazie rozwoju, jest w stanie zapewnić nawet potencjalnie niemożliwe rozwiązania. Jesteśmy w stanie łączyć technologie interaktywne z mobilnymi, webowymi i kinetycznymi.

Grzegorz Rudno-Rudziński

Grzegorz Rudno-Rudziński

PREZES ZARZĄDU

Interesuje Cię ten obszar naszej działalności?

Podaj nam swoje dane, a skontaktujemy się, żeby porozmawiać o realizacji dla Twojej firmy.Wybrane realizacje z zakresu usług IT

Slide background

VOLKSWAGEN GROUP POLSKA

Od 2006 roku
dostarczamy markom
Grupy Volkswagen dedykowane
wdrożenia i usługi IT
na najwyszym poziomie

Slide background

LEROY MERLIN

Sklep internetowy,
aplikacja mobilna
oraz kompleksowa obsługa
w zakresie e-commerce
już od ponad 10 lat.

Slide background

EURO.COM.PL

Ponad 10-cio letnia
współpraca w zakresie
wdrożeń i obsługi
sklepu internetowego
euro.com.pl

Slide background

OLEK MOTOCYKLE

Wdrożenie platformy
sprzedaży wielokanałowej
Unity.Commerce
w branży motoryzacyjnej