Bezpieczeństwo, skalowalność i łatwość komunikacji to cechy architektury IT niezbędne dla szybkiego przepływu danych, a co za tym idzie sprawnej realizacji procesów biznesowych w firmie. Posiadane systemy oraz aplikacje warto więc poddać skutecznej integracji za pomocą nowoczesnego, bezpiecznego narzędzia jakim jest szyna danych (ESB). Dlaczego?


Odpowiedź znajdziesz podczas webinaru Grupy Unity pt. „Szyna Danych efektywna integracja systemów IT w Twojej firmie z wykorzystaniem rozwiązań MuleSoft”

baner-1

Z nagrania dowiesz się:

  • jak przyspieszyć i ujednolicić przepływ danych w firmie,
  • w jaki sposób przygotować architekturę IT firmy na rozwój o nowe aplikacje i systemy,
  • jaka jest alternatywa dla integracji point-to-point,
  • jak poprawić komunikację z systemami kontrahentów i partnerów,
  • dlaczego warto wybrać, jako narzędzie integracyjne – szynę danych (ESB),
  • które, dostępne na rynku rozwiązanie integracyjne jest najbardziej skuteczne.

 Prowadzący:

Łukasz Rychliński, New Business Developer w Grupie Unity

Ukończył psychologię na Uniwersytecie Łódzkim oraz Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Przez 1,5 roku pracował w Kraft Foods w Wielkiej Brytanii, a następnie w Stanach Zjednoczonych rozwijając programy szkoleniowe mające na celu zwiększenie skuteczności organizacji sprzedażowych. Po powrocie do Polski kontynuował pracę w obszarze innowacyjnych technologii. Aktualnie w Grupie Unity pełni rolę New Business Developera związanym z integracjami systemów IT.  Prywatnie, zapalony snowboardzista i żeglarz, ale głównie tata.

Paweł Peryga, Architekt Systemów w Grupie Unity

Wieloletni administrator systemów Linux. W Grupie Unity pełni rolę Architekta oraz kierownika zespołu Utrzymania i Rozwoju Systemów. Do jego głównych specjalizacji należy projektowanie wydajnych i skalowalnych architektur systemów oraz nowoczesne rozwiązania integracyjne. Jako zwolennik Open Source w pracy ceni sobie otwartość, współpracę oraz solidne inżynierskie podejście.

Znamy się na rzeczy bo…

…od wielu lat pomaga klientom tworzyć strategie rozwoju oparte na spójności organizacyjnej, również w obszarze IT. W projektach integracyjnych tworzymy skalowalne ekosystemy aplikacji i urządzeń w firmach, korzystając z platformy integracyjnejAnypointPlatform firmyMulesoft, która poprzez wbudowane mechanizmy i komponenty,takie jak szyna danych czy API Gateway – pozwala na uzyskanie nowej jakości pracyi konkurencyjności.

 

Katarzyna Czeremańska

Katarzyna Czeremańska

PR&Marketing Manager w Grupie Unity. Od siedmiu lat związana promocją i marketingiem. Doświadczenie zdobywała w administracji publicznej, organizując i promując konferencje, targi oraz spotkania w ramach promocji gospodarczej oraz marketingu jednostki naukowej. Obecnie jest odpowiedzialna za PR i realizację projektów marketingowych Grupy Unity. Organizowała i promowała Kongres Dyrektorów E-commerce oraz Roadshow E-commerce w praktyce. Jest redaktorką naczelną magazynu Imagine. W wolnych chwilach szyje i fotografuje.