Firma Intratic należąca do Grupy Unity zmienia wizerunek. Zmianom uległa nie tylko strona wizualna, ale także strategia.


Intratic, software house, SharePoint, Nintex, team leasing, outsourcingNowy wizerunek podkreśla odświeżoną strategię Intratic, celem której jest nie tylko realizacja projektów IT, ale również outsourcing zespołów realizacyjnych.

„Dla klientów nasza nowa strategia oznacza jeszcze skuteczniejszą realizację stawianych celów poprzez precyzyjne dopasowanie usługi do ich potrzeb. A dla Intratic takie zmiany oznaczają możliwość zwiększenia swojej konkurencyjności nie tylko na rynku polskim, ale też europejskim.” – komentuje Daniel Majchrzak, Dyrektor Działu Realizacji.

W nowej ofercie Intratic koncentruje się na tworzeniu aplikacji dedykowanych w technologiach .NET oraz rozwiązaniach opartych głównie o SharePoint, Nintex, Kentico. W ramach team leasingu Intratic będzie udostępniał również zespoły realizacyjne specjalizujące się w wymienionych technologiach. W skład zespołów wchodzą m.in. certyfikowani Architekci, Programiści, Konsultanci biznesowi, Analitycy, Project Managerowie czy Scrum Masterzy.

Siłą napędową Intratic jest pasja, z którą specjaliści podchodzą do realizacji projektów. Odzwierciedleniem odświeżonej strategii jest firmowe motto: „Rozumiemy biznes. Wspieramy IT”. To oznacza, że niezależnie od tego, czy Klient reprezentuje biznes, czy IT, specjaliści Intratic potrafią rozmawiać jego językiem.

 

Olena Novtska

Olena Novtska

Specjalista ds. PR i Marketingu w Intratic. Odpowiada za stworzenie i realizację strategii marketingowej. Pracowała jako zastępca kierownika działu wydań elektronicznych w wydawnictwie dla farmaceutów oraz jako specjalista ds. komunikacji internetowej w Wolters Kluwer. Interesuje się muzyką i literaturą, jest miłośniczką kulturowego undergroundu.